09-9585951 09-9585951

שירותי החברה

הסעות טיולים ותיירות פנים:

אנו מספקים שירותי הסעות לטיולים ותיירות פנים על מנת שתוכלו ליהנות מהדרך מבלי להתעסק בניווט והסחות במהלך הנהיגה. בנסיעה משותפת הנכם נהנים מנהג מקצועי ומנוסה, רכב חדיש וממוזג עם מערכת מולטימדיה מתקדמת ללא הצורך בנהיגה ארוכה ומעייפת, פקקים, חיפוש חניה ועוד. נסיעה משותפת תורמת להווי חברתי ומלווה בנוחות ובטיחות המביאים לניצול נכון של הזמן ואף תורמת להפחתת כמויות הרכבים בכבישים וכמובן גם לזיהום האוויר הנלווה אליהם.

בין אם משפחה או צוות עובדים, חברים או מדריכי טיולים, ניתן להתאים את כלי הרכב לכמות המשתתפים ולענות על הצרכים הנדרשים.

הסעות וטיולים ברכבים ממוגני ירי:

לרשות החברה צי אוטובוסים ממוגני ירי בעלי 50 מקומות ישיבה. רכבים אלו משמשים לנסיעות לאזורים מעבר לקו הירוק כדוגמת: מערת המכפלה – חברון, יישובי השומרון, יישובי עוטף עזה ועוד. הרכבים ממוגנים נגד אבנים וירי, נוחים וממוזגים. הרכבים מצוידים בחגורות בטיחות ועומדים בכל תקנות משרד הביטחון ומשרד החינוך.

הסעות עובדים:

במקרים בהם תנאי עבודה מיוחדים מחייבים הסעה במרוכז של העובדים, או כפתרון תעבורה לעובדים שאין ברשותם את האמצעים להגיע לעבודה באופן עצמאי, אנו מספקים שירות תחבורה למקום העבודה.

בין לקוחותינו ניתן למצוא מגזרים שונים במשק בהם מערכת הביטחון, רשויות מקומיות, חברות היי-טק, חברות ציבוריות, אולמות אירועים ועוד. ברשותנו צי רכבים מרווחים ונוחים המתאימים לצרכים ולדרישות הייחודיות של כל לקוח, על מנת לדאוג לחוויית נסיעה נעימה ובטוחה עבור העובדים.

עמידה בלוח זמנים הינו ערך עליון. אנו מודעים לחשיבות של הגעת העובדים בזמן על מנת לתת תפוקה מלאה לעסק שלך.

במסגרת שרותי הסעת העובדים אנו מספקים, מתאפשרת שמירה על קשר קבוע עם הגורם הזמין ו/או אנשי קשר מטעמם לקבלת עדכונים בזמן אמת על שינויים ברשימות הנוסעים, בזמני האסופים והפיזורים ועוד. לצורך כך אף מעמידה החברה מוקד המאויש 24 שעות ביממה המטפל בכל בעיה או צורך מידי.

הסעות תלמידים:

אנו מספקים שירותי הסעות למוסדות חינוכיים - בתי ספר, גני ילדים, תנועות נוער ועוד, על מנת לסייע להורים לשלוח ילדיהם בבטחה אל המוסד החינוכי, כך שלוח זמנם לא ישתבש.

רכבינו מצוידים באביזרים הדרושים על ידי משרד התחבורה כגון ערכת עזרה ראשונה וערכת כיבוי אש, יחד עם נהגים מקצועיים בעלי רישיון להסעת ילדים ועל פי תקנה 84 נושאים חותמת "רשאי להסיע ילדים". במהלך הנסיעה חלה הקפדה על כללי בטיחות על מנת לשמור על הנוסעים. באפשרותנו לספק מלווה מבוגר להסעה שידאג לבטיחות הילדים במהלך הנסיעה – יוודא שהם חגורים ומוגנים במהלך הנסיעה, יחצה איתם את הכביש במידת הצורך וידאג שכל אחד יגיע הביתה בבטחה.

הסעות VIP:

שירות הסעות לאורחים מיוחדים ואמנים מבטיח שקט ונוחות מרבית לנוסע. בין אם זו פגישה חשובה, הופעה, כנס או ארוחת צהריים, הרכבים והנהגים שלנו מבטיחים חווית נסיעה ברמה הגבוהה ביותר.

באמצעות רכבים מרווחים ומפנקים בעלי כסאות נוחים ומתכווננים, מיזוג אוויר לכל נוסע, מערכת מדיה, מקרר שתיה (באוטובוסים) ועוד, אנו מקפידים לענות על הצרכים של כל אחד ואחד מלקוחותינו.

אנו מודעים לחשיבותה של שביעות רצון הלקוח, לכן אנו מקפידים על לוח הזמנים הנקבע בכדי לאפשר ללקוח הגעה בזמן לאירוע כזה או אחר.

הסעות לנתב"ג לקבוצות ויחידים:

אנו מספקים שירותי הסעות לשדה התעופה לפני טיסה, לקבלת פנים ואיסוף בחזרה מהשדה.

טיסות עשויות להיות מלוות בתחושת עייפות ותשישות, לכן כדאי ליהנות משירותינו על מנת שתגיעו בבטחה הביתה או אל השדה מבלי לחץ ועיכובים מיותרים.

הסעות לאירועים:

אנו מספקים שירותי הסעות לאירועים על מנת לאפשר לכלל המשתתפים ליהנות מהאירוע עצמו, מבלי להסתכן ולדאוג בדרך חזרה הביתה וללא עיכובים ודאגות מיותרות.
בין אם זו חתונה, מסיבת רווקים או איחוד משפחתי, באמצעות הסעה מרוכזת ניתן להבטיח נוכחות גבוהה של מוזמנים וכך לתרום להצלחת האירוע.
ניתן להתאים את כלי הרכב לכמות הנוסעים תוך שמירה על נוחות, בטיחות ועמידה בתקציב האירוע.

  • טיולי גבלים בע"מ
  • עבודה: 09-9585951
  • info@gvalim.co.il
  • רבי עקיבא 50, הרצליה

הוקם ומופעל באמצעות מערכת operation logo על ידי בזק בינלאומי